Prozření

Kniha XVI - ÚVOD

 

Ačkoli jsem byla přesvědčená, že už jsem se psaním skončila, neb dle mého řečeno bylo vše, co řečeno býti mělo, náhle mě cosi donutilo opět zasednout k počítači a sepsat další peripetie mého života. A že jich bylo...

 

Tato kniha pojednává o velmi náročných životních situacích, kdy jsem se opět ocitla na hranici života a smrti. Nebýt mnoha "náhod", jakože všichni víme, že náhody nejsou, už bych tu nebyla. Díky těmto náhodám jsem přežila a dostala tak šanci pochopit dosud nepochopené. Neváhala bych napsat, že jsem dostala šanci až prozřít, o čem ten život tady na matičce Zemi vlastně je. A za to jsem neskutečně vděčná.

 

Ještě jsem se z předešlého ani pořádně nevzpamatovala a přišla další rána. To když jsem naprosto nečekaně přišla o milovanou Bambi. Její smrt mě zasáhla s nebývalou silou. Leč pochopila jsem, co jsem pochopit měla a jakž takž jsem se s její smrtí vyrovnala.

 

A o několik měsíců později mě zasáhlo další tsunami. Zase mi šlo o život, zase jsem se měla rozhodnout, zda chci z tohoto života odejít či tu zůstat a pochopit a vyčistit zbývající prográmky a přesvědčení, jež mi nedovolila užívat si života se vším všudy. A musím přiznat, že mi opravdu došlo, jak sama sobě si škodím, a díky tomuto prozření se mi podařilo posunout se zase o kus dál.

 

Doufám, že moje životní peripetie a následné poučení z nich budou ku prospěchu i i vám, vážení čtenáři.

 

P.S.

Tuhle knihu píši a zveřejňuji postupně. Tak jak život přináší nové a nové situace, vždy mě něco "přinutí" napsat další kapitolu. Doufám, že případné další pokračování bude toliko již o věcech "příjemných" ;-).

 

 

 

prosinec 2019/prosinec 2021

 

 

 

 

Obsah knihy XVI:

(c) Kateřina Zitová - www.zitova.cz, kzitova zavinac centrum.cz. Návrh a sponzorství Transformační terapie.