Mandaly a čakry

Pustila jsem se do kreslení mandal a čakrových obrazů. Nevěřila bych, co s člověkem udělá už samotné jejich kreslení, natož pak energie proudící již z hotového. Neskutečně mě to baví.... a navíc je to perfektní relax ;-). Mandaly jsou na formátu klasické čtvtky, ale čakrové obrázky jsou podstatně větší. Větší, resp. silnější je i jejich energetické vyzařování.

Nakreslila jsem si energetický obrázek. Překvapilo mě, že opravdu "funguje". ;-)

Pokud se někomu líbí, je možné si jej kliknutím zvětšit.

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

Kniha Krize - šance pro vás? proč ne! je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím „vnitřním hlasem“ jsou jí poskytovány rady a návody jak přijímat a zvládat těžké životní situace a jak z nich vytěžit maximum užitku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o příběh dnešní moderní ženy, která ač o věcech „mezi nebem a zemí“ dosud nic nevěděla, tudíž je odmítala, stejně jako odmítala jakoukoli změnu ve svém životě, a přesto ji životní okolnosti právě k tomuto „donutily“, proto se čtenáři s jejími prožitky ztotožňují a zároveň oceňují neobvyklou autorčinu otevřenost a také autentičnost jejích osobních prožitků, která z jejího díla přímo dýchá.

(ze zadní strany obálky)

(c) Kateřina Zitová - www.zitova.cz, kzitova zavinac centrum.cz.