Výzva

Současná výjimečná doba si žádá výjimečné věci, respektive akce. Je totiž nakloněná, ba co dím, přímo příznivá pro sdružování stejně smýšlejících lidí. A tak mě napadlo oslovit čtenáře svých stránek s dotazem, zda by byl zájem o společná setkávání.

 

Mohli bychom si popovídat o všem, co život přináší, jak na to či ono reagujeme a jak se s tím či oním vypořádáváme, případně nevypořádáváme ;-)... A pokud by se nám nedařilo, mohli bychom si vzájemně poradit, jak na to, aby se nám žilo lépe a radostněji.

A nešlo by jen o sdílení všeho možného, o vzájemnou pomoc, případně i o inspiraci, případně nové nasměrování, ale pokud by byl zájem, mohli bychom společně podniknout všelijaké akce. Vše by se odvíjelo od toho, jak bychom se sešli a na čem bychom se domluvili.

 

Pro začátek nabízím možnost sejít se u mě doma.

 

Anebo se můžeme setkávat i on-line. Ať už na Skypu nebo na Zoomu. I když abych pravdu řekla, není nad setkání "face to face" ;-).

 

Pokud vás moje nabídka oslovila, n a p i š t e    m i.

 

Těším se na jakýkoli nápad či názor.

 

 

 

 

Kniha Krize - šance pro vás? proč ne! je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím „vnitřním hlasem“ jsou jí poskytovány rady a návody jak přijímat a zvládat těžké životní situace a jak z nich vytěžit maximum užitku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o příběh dnešní moderní ženy, která ač o věcech „mezi nebem a zemí“ dosud nic nevěděla, tudíž je odmítala, stejně jako odmítala jakoukoli změnu ve svém životě, a přesto ji životní okolnosti právě k tomuto „donutily“, proto se čtenáři s jejími prožitky ztotožňují a zároveň oceňují neobvyklou autorčinu otevřenost a také autentičnost jejích osobních prožitků, která z jejího díla přímo dýchá.

(ze zadní strany obálky)

(c) Kateřina Zitová - www.zitova.cz, kzitova zavinac centrum.cz. Návrh a sponzorství Transformační terapie.