Nabídka

Našli jste se v mých knihách? ... Řešíte stejný nebo podobný problém a nevíte si s ním rady? ... Chcete ve svém životě něco změnit?... Potřebujete se vypovídat či se nechat nasměrovat?... Máte pocit, že jste ztratili kontakt se svou duší a chtěli byste to napravit?

 

 

Jestliže vás cokoli z mé nabídky zaujalo, případně vás napadne i něco jiného ,  dejte vědět. Domluvíme se na setkání.... Anebo s ohledem na současnou situaci je možné i on-line setkání na Skypu nebo na ZOOMu... Společnými silami se pokusíme uvést vše do stavu harmonie a rovnováhy.

 

 

N a p i š t e    m i. Bližší informace upřesním po vzájemném kontaktu.

 

Těším se na Vás.

 

 

 

 

Kniha Krize - šance pro vás? proč ne! je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím „vnitřním hlasem“ jsou jí poskytovány rady a návody jak přijímat a zvládat těžké životní situace a jak z nich vytěžit maximum užitku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o příběh dnešní moderní ženy, která ač o věcech „mezi nebem a zemí“ dosud nic nevěděla, tudíž je odmítala, stejně jako odmítala jakoukoli změnu ve svém životě, a přesto ji životní okolnosti právě k tomuto „donutily“, proto se čtenáři s jejími prožitky ztotožňují a zároveň oceňují neobvyklou autorčinu otevřenost a také autentičnost jejích osobních prožitků, která z jejího díla přímo dýchá.

(ze zadní strany obálky)

(c) Kateřina Zitová - www.zitova.cz, kzitova zavinac centrum.cz. Návrh a sponzorství Transformační terapie.