Bambi

Možná si někdo řekne, že Bambi sem na tyhle stránky nepatří. Ale patří, protože patří  k mému životu. Bambi je úžasné stvoření, nikdy bych nevěřila, jak může takovýhle tvoreček pomoct objevovat v životě radost a lásku. A to je přesně to, co teď po vší té "dřině" potřebuji.wink.png, 642B

 


Bambi - štěňátko
Bambi-0m-9t-5.JPG, 39kB

 


Bambi s porcelánovým psem, pořízeným v dobách, kdy jsem na psy ještě měla alergii ;-) Bambi-0m-14t-3.JPG, 57kB

 


Jsme na závodech zvaných krysing
Krysing -3.jpg, 67kB

 


Já a Bambi
Krysing -2.jpg, 54kB

 


Bambi na zahradě, kamarádí se s místní kočkou
Bambi 11m-11.JPG, 70kB

 

Kniha Krize - šance pro vás? proč ne! je osobním reálným příběhem autorky, která prošla životní krizí, jež odstartovala její duchovní probuzení. Prostřednictvím mnohdy humorně laděných rozhovorů s jejím „vnitřním hlasem“ jsou jí poskytovány rady a návody jak přijímat a zvládat těžké životní situace a jak z nich vytěžit maximum užitku.

Vzhledem k tomu, že se jedná o příběh dnešní moderní ženy, která ač o věcech „mezi nebem a zemí“ dosud nic nevěděla, tudíž je odmítala, stejně jako odmítala jakoukoli změnu ve svém životě, a přesto ji životní okolnosti právě k tomuto „donutily“, proto se čtenáři s jejími prožitky ztotožňují a zároveň oceňují neobvyklou autorčinu otevřenost a také autentičnost jejích osobních prožitků, která z jejího díla přímo dýchá.

(ze zadní strany obálky)

(c) Kateřina Zitová - www.zitova.cz, kzitova zavinac centrum.cz. Návrh a sponzorství e-stranka, poskytovatel terapie.